OTRĀ STĀVA APARTAMENTS

Jūras mājas Ausekļi otrā stāva apartaments jūs pacels pāri ikdienai un horizontam. Plašs, gaišs un  mājīgs, ar senatnes elpu un mūsdienīgām  ērtībām. Apartaments, no kura šķitīs, ka jūra pieder tikai  jums, jo ikkatrs logs un vēl plašais balkons ar jūru piekājē, ļaus vērot, ieelpot   un baudīt jūras burvību un mainību jebkuros apstākļos.

 

Otrā stāva apartaments ir 70-100m2 plašs un sastāv no plaša studio tipa dzīvokļa, vannasistabas, priekšnama un plaša un labiekārtota balkona. Studio tipa telpā ir divguļamā gulta un 1.4m izlaižams dīvāns, kur būs ērti līdz 4 personām. Tomēr, ja vēlaties pilnībā izmantot visu stāvu vai uzturēties divās atsevišķās guļamistabās, tad varat papildus izīrēt otru istabu,( izvēloties “Papildus istaba”) kur ir iekārtots saulains un mājīgs numurs vēl divām personām ar 1.8m platu divguļamo gultu. Tādejādi kopā varam uzņemt otrā stāva apartamentos līdz 6 personām.

Details

Prices start at: 135 per night

Required fields are followed by *Reserve of 1 available accommodations.

Otrā stāva apartaments is available for selected dates.

Prices start at:

The minimum booking time is 2 nights. If there is one available between two booked dates, it is possible to book it by contacting us by phone - +371 22303995

en_US