OTRĀ STĀVA APARTAMENTS

Jūras mājas Ausekļi otrā stāva apartaments jūs pacels pāri ikdienai un horizontam. Plašs, gaišs un  mājīgs, ar senatnes elpu un mūsdienīgām  ērtībām. Apartaments, no kura šķitīs, ka jūra pieder tikai  jums, jo ikkatrs logs un vēl plašais balkons ar jūru piekājē, ļaus vērot, ieelpot   un baudīt jūras burvību un mainību jebkuros apstākļos.

 

Otrā stāva apartaments ir 70-100m2 plašs un sastāv no plaša studio tipa dzīvokļa, vannasistabas, priekšnama un plaša un labiekārtota balkona. Studio tipa telpā ir divguļamā gulta un 1.4m izlaižams dīvāns, kur būs ērti līdz 4 personām. Tomēr, ja vēlaties pilnībā izmantot visu stāvu vai uzturēties divās atsevišķās guļamistabās, tad varat papildus izīrēt otru istabu,( izvēloties “Papildus istaba”) kur ir iekārtots saulains un mājīgs numurs vēl divām personām ar 1.8m platu divguļamo gultu. Tādejādi kopā varam uzņemt otrā stāva apartamentos līdz 6 personām.

Informācija

  • Cena no 85 – 195€

Obligātie lauki ir atzīmēti ar *Reserve of 1 available accommodations.

Otrā stāva apartaments ir pieejams izvēlētajos datumos.

Cena sākot no:

Minimālais rezervācijas laiks ir  2 naktis. Ja gadījumā, starp diviem, aizņemtiem datumiem, ir palicis viens brīvs, to ir iespējams rezervēt sazinoties ar mums telefoniski – +371 22303995

lv